novinka na českém trhu

kolagenové žvýkací pamlsky pro psy

ručně vyráběné ze 100% přírodního hovězího kolagenu

Přírodní kolagen produktů CollaDog PREMIUM pochází z hluboké vnitřní vrstvy hovězí kůže. Tato vrstva se nazývá DERMIS a na rozdíl od svrchní vrstvy EPIDERMIS (odkud pochází tradiční surová kůže) je tato měkká vrstva pružnější a daleko stravitelnější.

Hlavními stavebními složkami vrstvy DERMIS jsou kolagen, elastin a pojivová vlákna, která jsou obklopena gelovitou hmotou s obsahem kyseliny hyaluronové.

Pro výrobu CollaDog produktů řady PREMIUM je kolagenová vrstva získávána z hovězích kůží seřezáváním od svrchní a spodní vrstvy, následně je ručně tvarována a po dobu několika týdnů pozvolna sušena vzduchem. Celý proces probíhá při zachování všech hygienických podmínek. Poté je výsledný produkt bez dalších úprav, či dochucování zabalen. Jde tedy o prvotřídní, ručně vyráběný, 100% přírodní produkt.

Výrobek si díky tomu zachovává svůj tvar a strukturu po celou dobu (nedochází k jeho měknutí ani při skladování mimo obal), dokud ho neposkytnete Vašemu psímu mazlíčkovi jako pamlsek mezi jídly nebo jako odměnu. Až působením slin dochází k postupné rehydrataci a zvláčnění produktu, pes ho může bez problémů trhat, žvýkat či polykat.

Při intenzívním žvýkání navíc dochází k výraznému, abrazivnímu působení hmoty výrobku na celý povrch zubů a tím k odstraňování zubního plaku.

Kolagen se lehce vstřebává a nepůsobí zažívací potíže, což může někdy nastat u výrobků ze surové kůže.

Proč zvolit právě Colladog PREMIUM?

Jednoduše proto, že jsou svým 100% přírodním složením pro psy to nejlepší, co můžou dostat.
Náš produkt je vyráběn pouze z prostřední vrstvy hovězí kůže, která po odstranění pojivových vláken obsahuje 95% kolagenu. S minimálním obsahem tuku, vysokým obsahem bílkovin. Bez zápachu.

Tato pochoutka s velmi nízkým obsahem tuku a vysokým obsahem bílkovin pomáhá psům udržet si „zdravou linii“.

Hovězí kolagenové produkty CollaDog jsou nabité bílkovinami (min. 80%), které pomáhají zdravému trávení, zklidnění gastrointestinálních problémů, při vývoji svalů a regeneraci tkání. Jsou vhodné pro všechny věkové i velikostní kategorie psů.

Kolagenové produkty CollaDog jsou také velmi dobrým pomocníkem proti nudě. Jsou bez zápachu a mají přirozeně lahodnou chuť, která láká i ty nejvybíravější psy. Vzhledem k typu zdrojového materiálu nemůže dojít k předávkování.

Bez ohledu na barvu a tvar Váš pes dostane vždy stejně lahodný pamlsek.

Kolagenní uzlíky CollaDog PREMIUM jsou 100% přírodním produktem, tudíž odchylky v barvě jsou zcela normální a přirozené ... od bílé po téměř tmavě hnědou. Také tvar produktů není stejný, protože surovina je zpracovávána výhradně ručně. Případný bílý povlak na povrchu výrobku není na závadu.

Přehled balení CollaDog Knots PREMIUM

Velikost 8

Do velikosti 8 cm. Baleno po 5 ks. Doporučujeme pro malé plemena.

Velikost 10

Do velikosti 10 cm. Baleno po 3 ks. Doporučujeme pro malé a střední plemena.

Velikost 13 - 15

Ve velikostech 13 a 15 cm. Baleno po 2 ks. Doporučujeme pro střední a větší plemena.

Velikost 17+

Ve velikosti 17+ cm. Baleno po 1 ks. Doporučujeme pro střední a větší plemena.

Krmný návod, bezpečnostní upozornění

Podávejte jako pamlsek mezi jídly nebo jako odměnu. Zajistěte dostatečné množství pitné vody. Doporučujeme mít dohled při krmení Vašeho mazlíčka, jakýmkoli pamlskem. Pamlsky CollaDog by nikdy neměly nahrazovat stravu Vašeho psa a nejsou určeny pro lidskou spotřebu.

Složení

100% přírodní hovězí kolagen

Analytické složky

hrubý protein ≥ 80%, hrubý tuk ≤ 3%, vlhkost ≤ 20%

Jak si Vaši miláčkové vychutnávají kolagenové pamlsky


Velkoobchodní a maloobchodní prodej

Máte prodejnu s potřebami pro domácí mazlíčky? Máte zájem rozšířit Vaši nabídku o novinku na trhu? Kontaktujte nás na uvedených telefonních číslech nebo emailem.
Máte psího mazlíčka, kterému chcete dopřát toto zdravé mlsání? Kontaktujte svého oblíbeného prodejce zvířecích potřeb a doporučte nás nebo si můžete objednat na
www.colladog-shop.cz

CollaDog s.r.o.

IČO: 17300649, DIČ: CZ17300649

Okružní 1749/14, 748 01 Hlučín 

+420 702 918 010
+420 602 786 582 

info@colladog.cz